Autor:

#99

Utworzono:

14.09.2014

Po dramatycznie rozegranej pierwszej połowie, chłopaki z wynikiem 2:0 w plecy stali przed trudnym wyzwaniem, któremu ostatecznie podołali pokazując dużo lepszy football od tego z pierwszej części spotkania.
Na zmianę postawy zawodników na pewno miała wpływ wypowiedź trenera w połowie, chłopaki zmotywowani odrobili straty i w 90 minucie zadali cios ostateczny.
Postaciami które wyróżniły się w tym meczu z całą pewnością jest nasz obrońca - Sebastian Prochota, który interweniował pewnie w licznych sytuacjach, napastnik - Grzegorz Matusiak, który popisał się dwoma asystami, skrzydłowy - Dariusz Czarny, który wyróżnił się wieloma rajdami niejednokrotnie wodząc przeciwników za nos i strzelając decydującą bramkę, oraz niepewny w pierwszej połowie bramkarz - Dawid Galik, który w drugiej części spotkania uratował wynik niezłą paradą wybijając piłkę na rzut rożny.
Należy również wspomnieć, że pierwszą bramkę zdobył Kamil Prochota, który ledwo wszedł z ławki rezerwowych otwierając worek z bramkami :)